house-1353389_1920

Vytápění domu už nemůže být problém! FLAGA nabízí řadu nejmodernějších řešení podle vašich individuálních potřeb, ze kterých si můžete vybrat, jak chcete.
Tradiční vytápění domů je velkým problémem. Nejen, že musíme dostat palivo, ale také ho musíme někde uskladnit, vyčistit prach a saze, které s ním přicházejí, pamatovat na to, aby se zapálilo, nebo udržovat oheň hořící – a tady máme jen považováno za pohodlí. Konvenční vytápění dřevem a uhlím s sebou nese riziko otravy oxidem uhelnatým, a proto je třeba dbát nejen na každodenní péči, ale také na to, aby komín pravidelně kontroloval komín. V neposlední řadě jsou produkty spalování z konvenčního vytápění velmi škodlivé pro životní prostředí. Proto nezáleží na tom, jak se ohřívá.

Komplexní řešení

Je možné, že vytápění domu je zároveň pohodlné, čisté, bezpečné, a dokonce šetrné k životnímu prostředí? Ano! FLAGA nabízí právě taková řešení. Pokud uvažujete o vytápění domu, nejlepším řešením je palivová nádrž. Plynové nádrže jsou k dispozici v různých velikostech, takže jejich velikost lze upravit podle vašich požadavků na vytápění. Kromě toho je plynové topení zajištěno v místech, kde ještě není zavedena plynová síť. Plynovou nádrž lze umístit buď na pozemek, nebo do podzemí. Není nic jednoduššího než použití plynové nádrže FLAGA – plyn si můžete snadno objednat prostřednictvím zákaznické linky. FLAGA vám dodá plyn tankerem nejpozději do 10 dnů od objednání. Jelikož se společnost FLAGA rovněž zavazuje dálkově monitorovat hladinu plynu v nádrži, nemusíte dávat pozor na množství plynu v nádrži. Když hladina plynu klesne pod kritický limit, upozorní to personál FLAGA a zajistí doplnění.

Další výhodou tankovaného zkapalněného ropného plynu je, že se při spalování vyprodukuje minimální množství vedlejších produktů, takže palivová nádrž není jen ekologickým řešením, ale také účinným a ekonomickým řešením. Teplo domova je také pocit bezpečí – nádrž a profesionální plynové topení instalované profesionály je mnohem bezpečnější řešení ve srovnání s tradičními řešeními spalování. Stručně řečeno, vytápění zkapalněným plynem je pohodlné, čisté, bezpečné a ekologické řešení.

https://www.flaga.cz/