Nadáváte na nábytek z obchodů? Přijde vám nekvalitní? Tak vyzkoušejte změnu! Co takhle si nechat vyrobit stůl a židle od odborníka? Stolaři a truhláři jsou tu pro vás, tak se nebojte využít jejich služby.

Vždy podle vašich představ!

Výrobky vyrobené na zakázku by mělo být vždy kvalitní. To je záruka výroby na míru. Další výhodou je, že si můžete sami zvolit druh dřeva nebo jiného materiálu, ze kterého má být nábytek vyroben. Barva, dekor i vzor, to vše je jen na vás. Takový typický příklad nábytku dělaného na zakázku je kuchyňská linka. Ta by se měla skládat z několika částí. Šuplata, deska na vaření a v neposlední řadě kuchyňská dvířka na míru.

Domluvený termín dodání

Další obrovskou výhodou je i to, že si můžete sami stanovit termín, kdy vám stolaři nábytek doručí a smontují. Jsou vám totiž vždy k dispozici. Nebojte se říct, že se vám to zrovna dnes nehodí, protože máte pracovní jednání, počítají s tím. V případě, že se zase v jejich případě naskytne nějaký problém nebo zpoždění, samozřejmě můžete dostat nějakou slevu nebo náhradu škody.